Mesna zajednica
 Crkva
 Kontakt

Rukometna utakmica RK Napredak (Čestereg) - RK Jedinstvo (Novi Bečej)

Čestereg, 28. septembra 2013. - Rukometaši "Napretka" iz Česterega uspešno su započeli sezonu 2013/14. pobedom nad ekipom "Jedinstva" iz Novog Bečeja 30:27 (15:15).

Utakmica je odigrana na rukometnom terenu u parku pred oko 100 navijača. Gosti su odlično započeli utakmicu i u jednom trenutku imali četiri gola prednosti, međutim, u drugom delu prvog poluvremena mnogo bolja igra "Napretka", tako da se na poluvreme otišlo sa nerešenim rezultatom 15:15.

Drugo poluvreme donosi sasvim drugo lice "Napretka" koji je sve "konce" igre držao u svojim rukama ne dozvolivši igračima "Jedinstva" da preokrenu rezultat. Prednost od pet golova se na kraju ipak malo smanjila, tako da je utakmica završena rezultatom 30:27.